Sportdiag Team
Sportdiag.sk Team.Sportdiag.sk

O nás


doc. RNDr. Viktor Bielik, PhD.

motivacne foto Od roku 2003 vyučuje a prednáša fyziológiu človeka na FTVŠ UK. Od roku 2004 pracuje s vrcholovými a rekreačnými športovcami v oblasti diagnostiky trénovanosti a zdravotného zabezpečenia. Najprv v centre vrcholového športu (NŠC) ako analytik.

Neskôr viedol oddelenie športovej vedy  a diagnostiky trénovanosti. Pre NŠC získal certifikát vedecko – výskumného pracoviska.

Je autorom kníh Neležme, bežme, Umenie behať, Laktát v športovom tréningu, Regenerácia v športe a viacerých odborných prác a publikácii, ktoré sa venujú problematike výživy, diagnostiky trénovanosti a metodológie vo vrcholovom, ale aj rekreačnom športe. Aktívne sa zúčastňuje amatérskych pretekov v behu, triatlone a bežeckom lyžovaní.

 

Bc. Leonard Lendvorský

Absolvoval bakalárske štúdium  na FTVŠ UK v Bratislave v odbore kondičné trénerstvo. V súčasnosti pokračuje v magisterskom štúdiu v odbore Kondičný tréner vo vrcholovom a výkonnostnom športe.

Viacnásobný medailista a majster Slovenska v mládežníckych a seniorských kategóriách v behoch na 800m, 1500m a 4x400m,halový majster Slovenska v behu na 800m v roku 2014, reprezentant SR v behu na 800 metrov.

V súčasnosti  pracuje ako kondičný a atletický tréner v Sportdiag team a v projekte Šport hrou pre detí.