Sportdiag Team
Sportdiag.sk Team.Sportdiag.sk

O nás


doc. RNDr. Viktor Bielik, PhD.

motivacne foto

Je motivátorom a lektorom v oblasti racionálnej výživy a telesného pohybu. Jeho odborné vedomosti rozširuje aj vlastným výskumom a viac ako 14 ročnou praxou na klinike športovej medicíny. Prednáša 12 rokov na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave.

Lektorskú a vzdelávaciu činnosť vykonával pre Allianz, Poštovú banku, Samsung, adidas Slovakia, Ernst & Young a ďalšie.

Má viac ako 50 vstupov, reportáži a rozhovorov v slovenských televíziách a rozhlasoch: TV Markíza, TV JOJ, TA3, RTVS, športový kanál 213, rádio Jemné melódie, Europa 2. Je autorom 4 knižných publikácii o telesnom pohybe, výžive a regenerácii. Publikoval viac ako 100 vedeckých prác a odborných článkov v slovenských mienkotvorných a spoločenských magazínoch: .týždeň, Zdravie, Denník N a ďalšie.

 

Bc. Leonard Lendvorský

Absolvoval bakalárske štúdium  na FTVŠ UK v Bratislave v odbore kondičné trénerstvo. V súčasnosti pokračuje v magisterskom štúdiu v odbore Kondičný tréner vo vrcholovom a výkonnostnom športe.

Viacnásobný medailista a majster Slovenska v mládežníckych a seniorských kategóriách v behoch na 800m, 1500m a 4x400m,halový majster Slovenska v behu na 800m v roku 2014, reprezentant SR v behu na 800 metrov.

V súčasnosti  pracuje ako kondičný a atletický tréner v Sportdiag team a v projekte Šport hrou pre detí.